пʼятницю, 10 жовтня 2014 р.

Тренінг для бібліотечних працівників із обслуговування вимушених переселенців

У Інтернет-центрі районної бібліотеки було проведено семінар-тренінг для бібліотечних працівників району ,,Бібліотеки як центри підтримки громад в умовах воєнної загрози: організація надання послуг внутрішньо переміщеним особам (ВПО)”.

Розбиралися учасники навчання у тому, які послуги бібліотеки можуть надавати ВПО, щоб стати ефективними центрами підтримки громад в умовах воєнної загрози. У ході тренінгу також були проаналізовані юридичні, психологічні та соціальні особливості надання послуг ВПО та наявні ресурси, які бібліотеки можуть використовувати для допомоги переселенцям.
Організатори навчання також розповіли про особливості участі у виборчих процесах для внутрішньо-переміщених осіб. Як змінити місце голосування, які документи для цього необхідні та куди подавати заяву все це на практиці освоювали учасники тренінгу.
Районною бібліотекою було розроблено флаєр та визначено канали розповсюдження інформації, знайдено та зібрано відомості про ресурси, організації та громадські ініціативи, які допомагають вимушеним переселенцям того чи іншого регіону.


Немає коментарів:

Дописати коментар