Наші відділи


ДИРЕКТОР ЦБС


З 1998 р. директором Великоберезнянської централізованої бібліотечної системи призначено – Костенко Олену Юріївну.  (Народилася в 1957 році у с.Р.Мочар Великоберезнянського району. В 1979 році  закінчила Хустське культосвітнє училище.  З 1980 року працювала бібліотекарем відділу обслуговування, зав. відділом комплектування та обробки  бібліотечних фондів.  За час її роботи на посаді директора у бібліотеці відбулося ряд якісних та структурних змін, що позитивно позначилися на громадсько – культурному житті. Саме вона забезпечує високий рівень змісту діяльності бібліотеки, ініціює впровадження нових форм і методів в їх роботу. 
Тривалий час брала активну участь у роботі народного колективу «Музики», виступала ведучою, була читцем художнього слова.
Характерна риса діяльності Великоберезнянської  ЦРБ – активна участь бібліотечних працівників в культурному житті району.  Директор системи Костенко Олена Юріївна  бере активну участь святкуваннях Дня добросусідства з Словаччиною, та Дня добросусідства з Польшею.


ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Зав відділом обслуговування працює  Гундертайло Христина Петрівна, працює  з 2000 року.


МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Методична робота Великоберезнянської ЦРБ є однією з основних напрямів бібліотечної діяльності. Організаційно-методична діяльність спрямована на підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, підтримки професійного рівня, що є необхідним для забезпечення ефективної діяльності бібліотек.
Методична служба в своїй роботі керується рекомендаціями обласних методичних центрів, які активно використовуються в роботі, вивчає бібліотечний досвід і впроваджує його в практику своєї роботи і бібліотек ЦБС. Методична служба оперативно реагує на зміни, що відбуваються в суспільстві і бібліотечній справі.
На допомогу працівникам бібліотек філій діють тематичні полички: «Нові професійні видання для вас», «Методичний портфель», «Навчаємо. Радимо. Допомагаємо.», «Робота бібліотек з питань краєзнавства»,  доповнюються новими матеріалами папки –досьє «Сценарії масових заходів по екології» «Народознавча робота бібліотек району» (тут зібрані сценарії по різанні барвінку, сватання, весільного вінкоплетіння, ладкання та ін), «Чарівних Карпат перлина, наша славна Верховина» (Історія та легенди Великоберезнянщини), «Краса і велич Ужанської долини» (Храми Великоберезнянщини), «Пишемо сценарій самі», «Робота бібліотек по популяризації літератури: форми і методи, методика організації». На кожну бібліотеку - філію заведено папку, де вміщено плани роботи, звіти, історію бібліотеки, історію села тощо.

На допомогу бібліотекам філіям видано такі видання:

  «Робота бібліотек з користувачами краєзнавчих документів»;
 «Інноваційні форми роботи в бібліотеці»;
 «Бібліотеки Великоберезнянщини на сторінках преси»;
  «Інформаційні ресурси на допомогу правовій освіті населення»;
 Рекомендації щодо оформлення клубу за інтересами  «Правознавець»;
 «Письменник мандрівник Ф.Зубанич» (До 65 річчя від дня народження);
"Книги ювіляри - 2013р"

"Вірний син Верховини - І.Рогач"



Методичний центр постійно спрямовує свою діяльність на поширення кращого досвіду бібліотек області, України у сільських бібліотеках-філіях. Систематично проводимо експертно-діагностичний аналіз діяльності бібліотек ЦБС.

Немає коментарів:

Дописати коментар