вівторок, 17 травня 2016 р.

Планування родини

В Інтернет - центрі центральної районної бібліотеки було проведено інформаційну  зустріч з лікарем-гінекологом районної лікарні  Василем Варгою на тему «Планування родини». Василь Васильович поінформував  присутніх,  що їхнє здоров’я та майбутнє залежить виключно від них самих та від способу їхнього життя. Лікар закликав стримуватися від ранніх статевих відносин, які призводять до ранньої вагітності, дотримуватися інтимної гігієни, а у разі необхідності звертатися про допомогу.
По завершенню зустрічі учасники ще довго не відпускали лікаря і ставили чимало запитань. Вони не соромилися задавати питання, які їх хвилюють. Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Сподіваємося, що отримана інформація буде допомагати їм приймати життєво важливі рішення.
На заході розповсюдили інформаційні матеріали: буклети (які надані програмою «Здоров’я жінок України») та листівки з телефонами гарячих ліній установ, веб-бібліографічні списки, які безпосередньо працюють з молоддю.
Ми з нетерпінням чекаємо нових зустрічей з Василем Васильовичем, адже це завжди захопливо, цікаво та пізнавально.Немає коментарів:

Дописати коментар