суботу, 28 травня 2016 р.

ВЕЛИКИЙ БЕРЕЗНИЙ SPEAKS ENGLISH!

Більше 30 березнян зібралися у читальному залі Великоберезнянської центральної районної бібліотеки, аби взяти участь у найчисельнішому в історії України уроці англійської мови.

Інтерактивний урок англійської мови одночасно відбувався по всій країні з найчисельнішими аудиторіями у Львові та Києві. Після офіційної частини, під час якої зі сцени у Львові до учасників акції звернувся Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, почався мовний урок. За його ходом стежили спостерігачі і відбувався відеозапис заходу. Провела урок  вчитель англійської мови Кузович Надія Іванівна. Потім запис оцінять експерти на предмет дотримання вимог Гіннесівського комітету.


Масовий урок англійської пройшов у форматі розмовного клубу, під час якого Надія Іванівна ставила питання, а учасники відповідали на них, спілкуючись між собою. Завершився урок підсумковим тестом.

Таким чином, Україна спробує перевершити діючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса, який належить Німеччині і становить 6287 учасників мовного уроку. Щоб перевершити німців, Україні необхідно зібрати щонайменше девʼятитисячну аудиторію.
Проект відбувається у рамках кампанії “Україна Speaking” та координується командою GoGlobal і Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні. Найбільший урок англійської відбудеться в контексті Днів Америки за підтримки Міністерства культури України, програми Capital English, Британської Ради в Україні, America House та Window on America.Наймасштабніший урок англійської мови відбувся в рамках Року англійської мови та Днів Америки в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар