понеділок, 7 грудня 2020 р.

Збираємо тепло сердець

 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. 

    Міжнародному дню інвалідів бібліотека присвятили цикл заходів під гаслом «Бібліотека - територія добра і милосердя». В бібліотеці оформлено книжкову виставку «Можливості – обмежені, здібності – безмежні», інформаційну полицю «Вади не завадять!» та проведено годину спілкування «Збираємо тепло сердець» спільно з Великоберезнянською гімназією. Метою даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.


  Ведучі заходу ознайомили присутніх з важливістю відзначення цієї дати, присутні мали можливість переглянули презентацію «Видатні постаті з особливими потребами» та переглянути відео  «Жити без обмежень: Історія успіху Ніка Вуйчича» та «Історія сильного закарпатця, який не зневірився втративши дві ноги».


   Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги.

Немає коментарів:

Дописати коментар