понеділок, 14 травня 2018 р.

Старт декади робітничих професій на Великоберезнянщині

    За результатами досліджень, у нашій країні кожен другий, що має вищу освіту, працює не за фахом. Тому актуальними зараз стають такі заходи, які дають змогу істотно пом’якшити проблеми професійної невідповідності на ринку праці.
   Фахівці Великоберезнянського районного центру зайнятості спільно з Центральною районною бібліотекою провели "Презентацію робітничих професій". У заході брали участь представники районного центру зайнятості, працівники районної бібліотеки, учні та вчителі Великоберезнянської гімназії:. Організатори заходу мали на меті якнайповніше інформувати учнів про світ професій, ознайомлення з переліком послуг, які надає Державна служба зайнятості. Крім того, це ще одна нагода надати поради щодо професійного самовизначення юнаків і дівчат, щоб вони могли реалізувати особистісний творчий потенціал.
   На заході обговорювалось питання відновлення престижу робітничих професій на ринку праці, шляхи отримання необхідної освіти, рівня кваліфікації та побудови кар’єри.
     Всі присутні переглянули профорієнтаційні анімаційні відеоролики.
   В процесі спілкування із фахівцем служби зайнятості учні дізналися про перспективні професії, як правильно зробити професійний вибір, яких помилок варто уникати та як правильно презентувати себе на ринку праці.


Немає коментарів:

Дописати коментар