середа, 4 жовтня 2017 р.

Презентація книги Івана Моняка «На струнах душі»

4 жовтня в читальній залі Великоберезнянської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Івана Моняка «На струнах душі». Книга «На струнах душі» це водночас і сповідь, і любов до рідного краю, людей, що його населяють, до матінки природи.
Іван Моняк змістовно і цікаво ознайомив усіх запрошених зі своєю новою книгою. Під час зустрічі автор передав районній бібліотеці та бібліотекам-філіям декілька примірників своєї книги з автографом і побажаннями. З відгуками про книгу та привітаннями виступила директор бібліотеки О. Ю. Костенко, селищний голова Богдан Кирлик , Василь Канюк, друзі Василь Опаленик та Віктор Ковач.
Творчість письменників рідного краю безцінна. Читаючи їх твори, ми ще більше розуміємо і відчуваємо красу і неповторність рідної землі, вчимось розуміти найголовніше — добро наших сердець, чесна праця й благородні діяння ніколи не пропадуть марно, бо вони стали найдорожчими людськими цінностями.
Під кінець зустрічі всіх присутніх було запрошено до солодкого столу, який організував селищний голова Богдан Кирлик.Немає коментарів:

Дописати коментар