четвер, 25 вересня 2014 р.

"Молодь - за здоровий спосіб життя"

25 вересня Великоберезнянською ЦРБ була проведена інформаційно - просвітницька акція «МОЛОДЬ - ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ» в рамках проекту «Майбутнє варто планувати», що реалізується Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив у партнерстві з бібліотечними установами районів Закарпаття».

Мета проекту: сприяння збереженню репродуктивного здоров’я жінок та подружніх пар України.
Для користувачів юнацького віку було проведено інформаційну годину "Молодь - за здоровий спосіб життя".


Під час акції для присутніх надавалися консультації лікарів районної поліклініки лікаря - гінеколога Кич М.М. та лікаря дерматолога Дзямулич О.В.

    Присутні мали змогу переглянути виставки робіт кращих читачів бібліотеки. та книжково - ілюстративну виставку "Т.Шевченко - провісник долі України" .

     Кращими читачами районної бібліотеки було проведено майстер - клас по виробленні квітів та декоруванні пляшок.  Всі бажаючі мали змогу познайомитися з викладкою інформаційних матеріалів та спеціальною літературою. Всі учасники заходу отримали цікаві та корисні інформаційні матеріали: буклети, брошури, листівки з „корисними” адресами, список сайтів на яких можна ознайомитися з інформацією про репродуктивне здоров’я.

    Бібліотекою було організовано конкурс на кращий малюнок, проведено вікторини. Переможців нагороджено подарунками


Завершилась акція переглядом відеороликів "Майбутнє варто планувати" , "Коли дівчина дорослішає" та ін.

Немає коментарів:

Дописати коментар