середа, 4 червня 2025 р.

 


4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України💔
🙏Сьогодні, ми схиляємо голови у скорботі, вшановуючи пам'ять маленьких янголів, чиї життя обірвала жорстока війна. Цей день є нагадуванням про найстрашніші наслідки збройної агресії – зламані долі та втрачені дитячі мрії.
Кожна дитина, яка загинула, – це невимовний біль для батьків, родин, для всієї України. Їхні імена навічно закарбовані у наших серцях, а їхні життя – це ціна, яку ми платимо за свободу та мир.
🖤У цей скорботний день бібліотека закликає всіх згадати кожну дитину, яка не повернулася додому, не пішла до школи, не здійснила своїх мрій. Пам'ятаймо про те, як важливо захищати мир, цінувати кожне життя і докладати максимум зусиль, щоб такі трагедії ніколи більше не повторювалися.
Світла пам'ять усім загиблим дітям. Не забудемо! Не пробачимо!




Немає коментарів:

Дописати коментар