пʼятницю, 24 вересня 2021 р.

Креативні бібліотекарі: нові можливості, нові ідеї, нова якість обслуговування

 «Креативні бібліотекарі: нові можливості, нові ідеї, нова якість обслуговування»  під такою назвою було проведено семінар бібліотечних працівників у с.Костева Пастіль. Участь у семінарі взяли сільські бібліотекарі Великоберезнянської ТГ.

 Учасників семінару зустріли кращі читачі бібліотеки  літературно - музичним коло «Її величність – КНИГА» та учасники художньої самодіяльності клубу с.К.Пастіль.


Семінар відкрила директор ЦБС О.Ю.Костенко, яка наголосила, що протягом минулого року значно змінилося обличчя центральної бібліотек. Вона стали більш зручною для користувачів: із новими меблями, новими книгами, новими інформаційними технологіями. Осучаснення діяльності бібліотеки спрямовано на забезпечення потреб користувачів.

З консультаціями «Професійний розвиток бібліотекарів як один із чинників успішного реформування галузі» та «Бібліотека – дітям: новий формат, нові ідеї, нова якість обслуговування» виступили методист ЦБ Т.В.Лазорець та заступник директора з питань обслуговування дітей М.Ю.Ганусин.  


    Будь-яка робота починається з усвідомлення мети. Отже, для чого ми тут зібралися? Що ви очікуєте від даного заняття? Учасники мали можливість на стікерах описати свої очікування від семінару та побажання і пропозиції для проведення наступного семінару й наліпити на плакат „Скриньку очікувань”.

                                     З сільськими бібліотекарями було проведено ділове спілкування «Виклики сучасності: інноваційні ідеї в діяльності бібліотек». Під час якого вони мали змогу поділитися з колегами своїми напрацюваннями. Бібліотекарі  активно приймали участь в обговоренні актуальних тем та ділились  досвідом.


       З великим захопленням було проведено  вправу-релаксацію „Побажання колезі”. Учасники семінару висловлювали побажання колезі, починаючи з слів: „ Я бажаю …”).

        На завершення було проведено тренінг „Обслуговування читачів імідж та етика професійної поведінки бібліотекаря”. Учасників семінару було поділено на 3 групи, які отримали питання та підготували відповіді.  По одному учаснику з групи представляли відповіді на свої питання, а учасники з інших груп мали змогу доповнювати їх.В кінці семінару, при підведенні підсумків, присутні зі словами вдячності звернулися до всіх, хто приймав участь у підготовці і проведенні заходу. Семінар дійсно став практичною порадою з різних питань, зосередив на  нових етапах роботи, надихнув на цікаві ідеї в роботі бібліотек.

Немає коментарів:

Дописати коментар